Kobiety, które zdecydują się na upięcie włosów, muszą mieć świadomość pokazanych uszu. Częstokroć, by je podkreślić, zakładają one wszelkiego rodzaju kolczyki. W zależności od okazji, oczywiście będą się one od siebie bardzo różnić. Szczególnie ważne jest to, by były one dobrze skomponowane wraz z pozostałymi elementami biżuterii.

W którym momencie oraz które kolczyki założyć?

Warto jest orientować się, że kobiety wybierają w szczególności metale szlachetne, takie jak złoto a wraz z nim srebro. Uwielbiają zakładać je na najważniejsze uroczystości, kiedy mają okazję zaprezentować swoją klasę i szyk. Długie kolczyki, te najczęściej lejące się, świetnie podkreślają smukłą szyję.

Dobrze również pamiętać o wyglądzie na co dzień. Jest on tak samo istotny, co ten szykowny Dobrze wiedzieć, że srebro i złoto nie są przeznaczone wyłącznie na wyjątkowe uroczystości. Gdyż kobiety codziennie by chciały czuć się ładnie, nie tylko i wyłącznie od święta. Najlepiej wybrać nierzucające się w oczy ozdoby. Subtelne kolczyki delikatnie zaznaczą Twoją urodę, a zarazem zatrzymają wzrok innych osób. Wzór może nawiązywać do Twojego nastroju, na przykład w przypadku gdy będzie to myszkę, może ono oznaczać szczególną sympatię do tego zwierzęcia.

Gdyby zagłębić się bardziej w kolorystykę, to paniom które mają jaśniejszą karnację podobno głównie leży biżuteria wykonana ze złota, zaś tym o ciemniejszej – srebro. Aczkolwiek nie należy w szczególności brać sobie tego do serca. Istotne, to doskonale się czuć w wybieranych kolczykach, nie zwracając uwagi na opinię innych ludzi oraz to, o czym przedstawiają autorzy czasopism. Zarazem, jak Twoja partnerka o włosach blond uwielbia srebro – nie wciskaj jej  kolczyków ze złota na siłę i nie próbuj jej zmieniać, może w tej barwie czuje się zwyczajnie lepiej.

Kolczyki można tworzyć również z innych materiałów aniżeli metale szlachetne. Do najpopularniejszych należą te wykonywane z tworzyw sztucznych, które można nabyć w każdym możliwym sklepie. Bywają również kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej. Warto jest wiedzieć, że istnieje możliwość, by zakupić kolczyki wykonywane przez pewną osobę własnoręcznie lub samemu je wykonać. Często nie jest to trudne, a przynosi wiele frajdy a także satysfakcji z wykonanej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *