Dotychczas nie narzekałaś na swoje wiekowe gumiaki, ale zauważyłaś, że po wielu latach stosowania podeszwa zaczęła się odklejać, a do tego wnętrze roboczego buta jest już mocno wysłużone? Może już czas najwyższy zaopatrzyć się w sprawdzone buty robocze nowszej generacji? Są one znacznie bardziej dopracowane pod kątem konstrukcyjnym od tradycyjnych butów, które przez rekordzistów mogły być używane w pracy na roli czy w ogrodzie nawet przez 10 lat! To niebywały wynik, a przecież trzeba pamiętać, że co jakiś czas obuwie robocze trzeba po prostu zmieniać, bo długotrwałe stosowanie i brak odświeżenia powodują przewlekłe choroby stóp, ze znienawidzoną przez wszystkich grzybicą na czele. W trosce o własne stopy oraz o komfort wykonywanej pracy w ogrodzie czy na polu lub w sadzie już dziś wybierz nowocześnie zaprojektowane dunlop buty. Wytrzymała część zewnętrzna została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu żadna wilgoć nie przedostaje się do środka, a nasze nogi czują w pełni ochronę oraz miękkość.

Dunlop – buty inne, niż wszystkie!

To obuwie robocze zostało zaprojektowane tak, by cieszyć swoich użytkowników na różnych płaszczyznach. Łatwe w noszeniu i pielęgnacji dunlop buty wykorzystują do codziennych prac zarówno kobiety i mężczyźni. Z pomocą ochronnego obuwia nie straszne:

  • kroczenie po bardzo błotnistym terenie
  • wchodzenie do pasieki
  • podlewanie roślin, drzew oraz krzewów
  • dokonywanie remontów oraz przebudów
  • nawożenie ogrodu lub pola
  • wycinanie drzew

Nie mają być modne, ale praktyczne

I takie właśnie są! Świadczy o tym chociażby liczna ilość zamówień na oficjalnej stronie producenta, a także we wszystkich możliwych sklepach internetowych, z którymi wykonawcy i pracownicy marki dunlop zdecydowali się nawiązać współpracę. Różne rozmiary, jakie mają dunlop buty to szeroka paleta możliwości, dzięki czemu możliwe jest łatwe znalezienie rozmiaru na największe stopy. Pielęgnacja tych butów roboczych także nie zajmuje zbyt wiele czasu, po skończonej pracy w ogrodzie lub na polu wystarczy je spryskać obfitym strumieniem bieżącej wody. Czyści się je w mgnieniu oka pod warunkiem, że robimy to od razu po zakończonej pracy. Zaschnięte błoto bowiem trudniej się usuwa z powierzchni. Tworzywo sztuczne, z którego zostały wykonane te buty, szybko traci swój naturalny, niezbyt przyjemny zapach w czasie eksploatacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *