Każda kobieta uwielbia się malować i pielęgnować swoje ciało oraz twarz. Codzienny makijaż, upinanie włosów i godziny poświęcone na zabiegi upiększające o to stały element porannej kobiecej toalety. Chcesz czerpać większą przyjemność z wykonywania makijażu?  Spraw sobie małą toaletkę, która da Ci niezwykły komfort i będzie przyjemną przestrzenią tylko dla Ciebie!

W toaletce Basic będziesz mogła ułożyć swoje ulubione kosmetyki i z łatwością schowasz wszystkie przybory i pomocne urządzenia. Toaletka Basic jest niezwykle ustawnym meblem, który zmieści się w każdej sypialni. Dzięki niej będziesz miała chwile dla siebie, precyzyjnie wykonasz makijaż oraz dokładnie upniesz włosy.

Toaletka BASIC to produkt oferowany przez firmę Minko, która oferuje ręcznie wykonane meble. Firma projektuje meble łączące w sobie minimalizm, prostotę oraz polskie tworzywo. Produkty powstają głównie z naturalnego drewna, dzięki czemu są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Produkowane są w rodzinnej manufakturze znajdującej się na Podlasiu.

Toaleta Basic – konstrukcja, kolory i możliwości

Toaletka Basic to niezastąpiony mebel dla każdej kobiety! Dzięki niej poczujecie się jak damy, zyskacie miejsce tylko dla siebie i będziecie mogły sprawnie i szybko wykonywać różne zabiegi pielęgnacyjne. Toaletka jest meblem wyjątkowo funkcjonalnym i może służyć, jako biurko lub być używana w celu dbania o urodę. Po za tym toaletka Basic umieszczona w sypialni doskonale ozdabia wnętrze i nadaje mu luksusowego charakteru.

Toaletki Basic są dostępne w modelach ze szkatułką aksamitną lub drewnianą posiadającą wydzielone przegródki. Dyskretna szkatułka umieszczona jest pod blatem i pozwala na przechowanie kosmetyków oraz cennych drobiazgów. Dodatkowo można wybrać opcję dekoracyjną toaletki wzbogaconą w liczne srebrne i złote elementy.

Standardowe wymiary toaletki Basic

Toaletka Basic jest dostępna w sprzedaży w standardowych wymiarach, jednak na specjalne życzenia klientów firma Minko oferuje indywidualnie wykonane meble. Standardowa toaletka Basic odznacza się:

  • szerokością 120, 4 cm
  • głębokością 50, 4 cm
  • wysokością blatu roboczego 75, 8 cm
  • wysokością blatu 10, 8 cm

Dostępne kolory toaletki Basic

Toaletki Basic tworzone są głównie z drewna naturalnego posiadającego widoczne słoje. Wysokiej jakości surowiec sprawia, że mebel jest bardzo wytrzymały i odporny na

Posted in: Dom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *